Під м. Волноваха Донецької області 22 травня 2014 року загинули бійці 51 окремої механізованої бригади Збройних Сил України, серед загиблих наш земляк, військовослужбовець з Вінницької області Біда Євген Миколайович (житель села Кантелина Ілінецького району).

Щорічно на місці розстрілу наших захисників відбувається вшанування їх пам'яті, куди за сприяння волинської влади приїжджають рідні та близькі загиблих солдат.

На Волині в пам'ять про захисників нашої  держави реалізується спільний духовно-патріотичний проект міст-побратимів Луцька та Волновахи з побудови у місті Волноваха церкви «Святого Миколая Чудотворця» та гуманітарного центру.

Координує збір коштів на зведення храму благодійний фонд «Волинь 2014».

Станом на 1 серпня зібрано близько 2 млн. гривень.

Реквізити для пожертвувань:

• БФ «Волинь-2014» (ЄДРПОУ 39374494);
  • На р/р 26004301625739, філія Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк»;
  • МФО 303398;
  • ЄДРПОУ банку 09303328.

Пропонуємо Вам стати учасником проекту та долучитися до його реалізації.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації