Саме в цьому місяці Немирівська музична школа буде проходити державну атестацію. Такий захід відбувається один раз у десять років. Комісія перевірятиме всю шкільну документацію, відвідуватиме уроки викладачів школи, уважно прослухає творчий звіт. Звичайно, у школі давно триває підготовка: дошиваються сценічні костюми, прибираються класи та коридори. І це при тому, що традиційно готується проведення концерту до Дня музики 3 жовтня, згідно плану відбудуться всі контрольні заходи, вперше у школі 30 листопада відбудеться хорове свято за участю декількох дитячих хорових колективів музичних шкіл області.

Так, листопад буде гарячим не менш, ніж літо, коли проводились ремонтні роботи та прибиралось шкільне подвір’я. Останнє є однією з найкращих прилеглих територій міста. Сюди батьки приводять діток погойдатись на гойдалці, помилуватись квітами.

Щоб шкільне подвір’я стало ще кращим, нам довелось і тут попрацювати. А відчутну допомогу нам надали: начальник філії "Немирівська ДЕД" Погребняк Віктор Олексійович, начальник філії «Немирівський райавтодор» Царенко Василь Дмитрович, заступник голови районної ради Собченко Аркадій Михайлович.

Колектив школи дякує вам, шановні добродії, за щедрість та розуміння.

Директор школи Євтушенко О.А.