7 вересня 2017 року проведено єдиний методичний день для працівників центру, щодо розгляду ситуації яка склалася у сім'ї, в якій вчинялося насильство щодо дитини, у Чернігівській області.
Працівники центру переглянули телепрограму "Говорить Україна "Мої рідні кати " та обговорили випадок поданий у програмі. Особливу увагу було зосереджено на діях працівника центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а саме на вчасному та якісному заповненню документації обліку соціальної роботи та неприпустимості внесення записів до облікової документації без додаткового підтвердження(лише зі слів клієнта чи його оточення).

Працівниками центру опрацьовано пам'ятку "Допомога дітям, які зазнали жорстокого поводження, насильства" та обговорено порядок основних дій працівника центру у разі виявлення факту насильства у сім'ї.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді