07.09.2017 року у приміщенні районного будинку культури Немирівським районним центром зайнятості за сприяння ТОВ «Група «Мирів» проведено тренінг для 19 демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку як безробітні. Мета заходу: відновлення власних ресурсів та соціально-психологічна адаптація до умов мирного життя. Серед гостей тренінгу були представники управління економіки Немирівської райдержадміністрації. З учасниками заходу працювали тренери ТОВ "Група «Мирів» Сергій Ямковенко та Ірина Кононова.

Присутніх було ознайомлено з «трендами» зайнятості - ключовими факторами успіху, а саме: фріланс - віддалена тимчасова робота, хендмейд - можливість заробітку в мережі Інтернет, а також власна справа. Для тих учасників тренінгу, котрі вирішать започаткувати власну справу, представники ТОВ "Група «Мирів» готові надати безоплатних 50 годин консалтингу з питань організації та ведення бізнесу, управління проектами. До уваги присутніх були запропоновані корисні Інтернет-ресурси з організації та ведення підприємництва.

Під час заходу панувала доброзичлива атмосфера, а ті з учасників АТО, які виявили зацікавленість з питань започаткування власної справи, могли поспілкуватися  з тренерами після завершення тренінгу.

Олена Синякович, фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Немирівського районного центру зайнятості.