08.09.2017 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Погорелюка Юрія Миколайовича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro. На нараді були присутні відповідальні особи розпорядників бюджентих коштів, а саме: відділу освіти райдержадміністрації, Немирівської центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради.

З питань винесених на нараду доповідала заступник начальника управління-начальник відділу екомічного розвитку та торгівлі економіки райдержадміністрації Рибалко Жанна Анатоліївна, яка повідомила про кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 18.08.2017 року по 07.09.2017 року.

Відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів доповіли про оголошені актуальні закупівлі та проблемні питання, які виникають при здійсненні електронних закупівель.

Голова райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович в черговий раз наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації