11 вересня,  у велике православне свято – Усікновення глави Іоанна Хрестителя Немирівщину відвідав Митрополит Онуфрій. Перед початком Божественної Літургії, матушка – ігуменія Херувима разом із  начальником управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігорем Салецьким, заступником директора філії ДП "УкрДержбудекспертиза" у Вінницькій області Євгеном Натхманом, головою райдержадміністрації Юрієм Погорелюком та його заступниками Богданом Урбанським та Петром Бугаковим, головою районної ради Сергієм Укринським, очільником Немирівської ОТГ Віктором Качуром зустріли Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

Перед Богослужінням Предстоятель звернувся до присутніх із напутнім словом.

Богослужіння у храмі Свято-Троїцького монастиря розпочалось після зустрічі Митрополита Онуфрія з вірянами Немирова та району. За Богослужінням молилися і очільники області та району.

Від імені голови обласної державної адміністрації виступив Ігор Салецький, котрий привітав Предстоятеля з його  візитом на Немирівщину.

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюкв свою чергу висловив вітальну адресу Предстоятелю УПЦ з побажанням миру, зокрема сказавши: "Хотів би аби лунали молитви за мир, злагоду і добрі стосунки між усіма людьми."

Відділ інформацйної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації