Вінницька громадська організація «Інформаційно-просвітницький центр «Вісь» повідомляє, що в проекті, який реалізує протягом 2017 - 2018 рр. розпочався набір учасників до третьої навчальної групи зацікавлених осіб з м. Вінниці та районів Вінницької області з числа категорій: ВПО, учасників АТО та членів їхніх родин, людей, які довгий час перебувають в пошуку роботи для участі в тренінгах з розбудови бізнес-навичок.

Набір групи триває до 10 жовтня 2017 року.

Ця діяльність має на меті розбудувати спроможність людей створювати та вести підприємницьку діяльність.

Проект забезпечує: харчуванням під час тренінгів, канцелярським приладдям всіх учасників, відшкодовує транспортні витрати учасників та проживання іногородніх. Довідки та реєстрація за телефоном : 0689321194.

Заплановано:

- десятиденні тренінги з розбудови бізнес-навичок з 28 жовтня по 02 грудня 2017 р.

ВАЖЛИВО! Тренінги проводитимуться у суботу та неділю.

-  підтримка та консультації з питань підприємництва:

-  юридичні консультації;

- консультації за результатами аналізу правових та організаційних засад ведення бізнесу.

У рамках цієї Діяльності Проект визначить найбільш успішних та зацікавлених учасників тренінгів та надасть їм підтримку для створення та ведення свого бізнесу.

Відповідно до плану, відібраним учасникам буде надано гранти (кожний грант не більше 1 500 дол. США). Для цього буде організовано конкурс для бажаючих та відібрано найкращих та найбільш мотивованих учасників тренінгів.

Тренінговий курс буде проведений в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджує Український Жіночий Фонд / Ukrainian Womens Fund за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Місце занять - м. Вінниця, вул. Зодчих - 5.

Начальник  управління соціального  захисту  населення райдержадміністрації