Всеукраїнський просвітницький проект «Я маю право!» стартував на Вінничині в червні цього року. Він має дві основні функції: просвітницьку та моніторингову щодо порушень прав людини і реагування на це з боку держави. До кінця року в ході реалізації проекту буде проводитись інформування людей про їх права як громадян України. Громадянам надаватимуться чіткі, прикладні й зрозумілі поради, щоб, потрапивши у неприємну ситуацію, українці точно знали, як діяти і до кого звертатися.

Основні акценти будуть зроблені на захист прав громадян за 3 напрямками:

- Права громадян у сфері правосуддя;

- Захист права власності;

- Формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.

Для того, щоб зрозуміти, що найбільше турбує громадян в плані захисту їх прав, працівниками Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги Вінничини проводитимуться правопросвітницькі заходи для жителів різних населених пунктів області.

Довідково! Отримати безоплатно правову допомогу можливо:

- в Гайсинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:  м. Гайсин, Площа 1 Травня, 10. Телефон: 097 224 66 96.

- в Немирівському бюро правової допомоги за адресою: м. Немирів, провулок Некрасова, 6 (1-й поверх). Телефон: (04331) 21810.