Голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови районної ради Аркадій Собченко та голова ОТГ м. Немирова Віктор Качур привітали працівників державної пожежної - рятувальної частини в м. Немирів.

"У цей святковий день, бажаю усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті» - сказав Юрій Погорелюк.

Теплі слова вдячності на адресу працівників цієї мужньої професії та вітання з професійним святом висловив Аркадій Собченко.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий внесок у здійснення безпечної життєдіяльності населення та з нагоди професійного свята – Дня рятівника Почесною грамотою Немирівської районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено начальника Немирівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, підполковника служби цивільного захисту Олександра Довгого. Такі ж грамоти мали честь отримати Віктор Вознюк, Ігор Войтенко, Сергій Волошенюк.

Голова ОТГ м. Немирів Віктор Качур в свою чергу привітав усіх присутніх та теж вручив грамоти працівникам пожежно - рятувальнї частини міста.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарту райдержадміністрації