З року в рік, кожну другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту, не став винятком і 2017 рік. 8 вересня, в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в районі. На свято були запрошені заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Аркадій Собчекно та заступник ОТГ м. Немирів Микола Торохтій,  працівники галузі фізичної культури і спорту, активісти, ветерани спорту та кращі спортсмени району.

З вітальними словами виступили очільники району, які побажали всім присутнім міцного здоров’я, а діючим спортсменам наснаги та спортивного довголіття.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагородженні спортсмени, які здобули призові місця в Міжнародних, Всеукраїнських та обласних змаганнях, а також тренери, які привели своїх учнів до перемог. Грамотами відділу сім’ї, молоді та спорту і відділу освіти районної державної адміністрації були нагороджені кращі спортсмени району та вихованці КЗ «Районна дитячо-юнацька спортивна школа».

Хочеться відмітити  відділ культури районної державної адміністрації за зразкове проведення концертної програми.

В.о. начальника відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації