19 вересня голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, його заступник Петро Бугаков та керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Кондратюк привітали начальника управління культури та туризму Немирівської районної державної адміністрації Валерія Мазура з ювілеєм - з 60 річчям з Дня народження.

З нагоди прекрасної дати усі побажали ювіляру міцного здоров’я, життєвих сил, радості, бадьорості духу, благополуччя.

Згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради, за сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків та з нагоди 60–річчя від Дня народження Валерію Миколайовичу було вручено Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації