Вчора комісія ДСНС України у Вінницькій області на чолі з заступником начальника ГУ ДСНС Дмитром Щоголєвим полковником служби цивільного захисту працювала у Немировському районі, де перевірила стан реалізації і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки.

Одним із етапів перевірки готовності територіальної підсистеми є проведення спеціальних навчань, під час яких аварійно-рятувальні підрозділи, а також служби екстреного виклику та аварійні бригади демонструють свої навички щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації.
Цього разу за тактичним задумом в одному з закладів харчування міста стався вибух газу. Внаслідок чого травмовано двоє людей.
До місця події, у відповідності до інструкцій взаємодії, головою райдержадміністрації та відповідно начальником служби цивільного захисту Немирівського району Юрієм Погорелюком, одразу направлено рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини. На місце події також прибули аварійна газова служба, аварійна бригада РЕМу, поліція та працівники швидкої медичної допомоги. Усім задіяним силам цивільного захисту в межах своєї компетенції довелось вирішувати питання щодо проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. За результатами перевірки та проведених навчань усі служби спрацювали на оцінку "добре".

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації