Доброю традицією в районі стало проведення районної Спартакіади працівників державних організацій та підприємств. 21 вересня 2017 року Спартакіада проводилася на базі районного спорткомплексу, в якій прийняло участь  чотири команди, команда працівників районної державної адміністрації, районного суду, команда районного відділу ГУ ДСНС та  районного військового комісаріату. Право підняття прапора було надано переможцям минулої Спартакіади, команді районного відділу ГУ ДСНС. Змагання проводились з шести видів спорту : міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, перетягування канату.

Між командами велася запекла боротьба за призові місця. Члени команд віддавали всі свої сили та вміння для здобуття перемоги.

За підсумками підрахунку загальної кількості очок суддівською колегією було визначено переможця, якою стала  команда районного відділу ГУ ДСНС і здобула перше місце, друге місце виборола команда районної державної адміністрації, третє місце зайняла команда районного суду.

Переможців було нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради а також почесними кубками.

Проведення таких Спартакіад сприяє зміцненню здоров’я та духу української нації.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації