21 вересня 2017 року психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття на тему: "Міжособистісне спілкування" для учнів 10,11-х класів Брацлавського навчально-виховного комплексу, дошкільно-навчального закладу, загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії.
Мета тренінгу: засвоєння навичок ефективного міжособистісного спілкування, важливість інтонацій в процесі комунікації, розвиток уміння знаходити підхід до людей.
Під час тренінгу учні ознайомилися з просторовими зонами людини під час спілкування, визначили які можуть бути наслідки упередженого ставлення та навішування ярликів. За допомогою вправ вчилися розвивати комунікативні вміння, необхідні для ефективного спілкування.

По завершенню тренінгу учасники проговорили про ті важливі навички, які будуть використовувати у повсякденному житті.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді