Конкурс проводиться в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», що реалізується в Україні UCP Wheels for Humanity (США) спільно з Українською асоціацією фізичних терапевтів та Всеукраїнським громадським об’єднанням  «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі - НАІУ). Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Конкурс направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема  внутрішньо переміщених осіб,  які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та членів їх сімей  шляхом відкриття власного бізнесу (ФОП) та підтримки діючих суб’єктів підприємницької діяльності.

Запрошуємо до участі у конкурсі:

• фізичні особи-підприємці з числа цільової групи проекту, в т.ч. які отримали міні-гранти в рамках проекту ТЕАМ;
  • фізичні особи з інвалідністю з числа цільової групи проекту;
  • підприємства громадських організацій людей з інвалідністю.

Не підтримується участь у конкурсі:

• політичних партій;
  • громадських організацій, діяльність яких пов’язана з політичними партіями.

Географія реалізації проекту: Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Львівська, Вінницька, Київська області  та місто Київ

Цільова група проекту: Внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, зокрема зі Сходу та Криму, члени їх сімей, особи з інвалідністю, що проживають в населених пунктах, на території яких здійснювалася антитерористична операція.

Термін проведення конкурсу:

З  1 серпня по 30 вересня  2017 року.

Загальний бюджет конкурсу: 35000  $ США.

Розмір фінансування на створення або збереження одного робочого місця до 1000 доларів США (у вигляді натуральної форми: обладнання, інвентарю).

Проектна пропозиція повинна включати наступні документи:

• заяву про надання міні-гранту  за формою, що додається;
  • копії установчих документів підприємства громадської організації інвалідів, фізичної особи-підприємця;
  • для підприємств громадських організацій інвалідів - копії балансу та звіту про фінансові результати за попередній звітний (податковий) період, довідку про розмір середньомісячної заробітної плати в еквіваленті повної зайнятості працівників, які мають на підприємстві, в організації основне місце роботи, за попередній звітний (податковий) період;
  • для фізичних осіб – подаються копії паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, довідки МСЕК, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та/або інші довідки, що підтверджують статус особи.