28 вересня щирі вітання з Днем народження приймала начальник Немирівського районного Центру зайнятості Людмила Мельник від голови районної державної адміністрації  Юрія Погорелюка та заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова.
"У цей святковий день від усього серця бажаємо щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя. Зичимо міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, професійних успіхів та особистих творчих досягнень. Нехай життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги", -  з такими вітальними словами звертались очільники району до іменинниці.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації