26 вересня 2017 року на території військового складу 48 арсеналу Збройних сил України (військова частина А1119) розташованого на території Калинівського району виникла пожежа з подальшою детонацією та зривами боєприпасів.

Із зони надзвичайної ситуації було евакуйовано понад 26 тисяч чоловік. Евакуйованих людей з Калинівки та сіл, які опинилися в епіцентрі вибухів, окрім Вінниці, розмістили у кількох райцентрах в тому числі  і в Немирові. Частина людей, що покинули свої домівки в результаті надзвичайної ситуації прибули і до нашого району ввечері 27 вересня. Усіх прибувших прийняли та розмістили в центральній районній лікарні, де для них було організовано харчування та надано медичну допомогу, частину людей прийняв та розмістив в своєму кафе приватний підприємець Андрій Літовчук, де також було організовано безкоштовне харчування та ночівля.

Голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк за небайдужість до чужого горя та біди висловлює щиру вдячність Павлу Ткачуку, Володимиру Сидоренку, Андрію Літовчуку, підприємцям, фермерам району та усім небайдужим хто надав допомогу постраждалим.