29.09.2017 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Погорелюка Юрія Миколайовича відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro.

На нараді були присутні відповідальні особи розпорядників бюджентих коштів, а саме: Тиличкун Галина Вікторівна -  заступник начальника відділу освіти, Кіцула Наталія Володимирівна – інженер КЗ "ЦМТФЗЗО" відділу освіти райдержадміністрації, Ткачук Павло В'ячеславович – головний лікар Немирівської центральної районної лікарні, Божко Василь Борисович – головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради, Мазук Валерій Миколайович - начальник відділу культури та туризму Немирівської райдержадміністрації,Рибалко Жанна Анатоліївна - заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі економіки райдержадміністрації.

Розпорядники бюджетних коштів доповіли про актуальні закупівлі, учасників закупівель, кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 22.09.2017 року по 28.09.2017 року. Також обговорювались проблемні питання, які виникають при здійсненні електронних закупівель.

Голова райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович в черговий раз наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації