До 30 юнаків Немирівщини поповнять ряди військовослужбовців, які охороняють мир і спокій нашої Батьківщини. Проходити військову службу наші земляки будуть в частинах Повітряних Сил, сухопутних військ, Державної спеціальної служби транспорту, департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, Національної гвардії, в частинах Центрального підпорядкування Генерального Штабу Збройних Сил України та інших військових формуваннях Збройних Сил України.

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" статті 23 "Про строки військової служби" призовники, які на час призову отримали вищу освіту будуть проходити строкову військову службу 12 місяців, та призовники, які на час призову отримали повну середню та середню - спеціальну освіту будуть проходити строкову військову службу в Збройних Сил України 18 місяців.

02.10.2017 року в районному будинку культури відбулись урочисті проводи юнаків до  строкової служби  Збройних Сил України. Заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков,  заступник голови районної ради Михайло Мовчан та заступник голови ОТГ м. Немирова Олександр Хіхлач говорили багато теплих слів і про те що: "Високе звання захисника Вітчизни в усі часи було оточено великою пошаною, повагою та довірою Українського народу. Незабаром це звання будете носити і Ви, наші сьогоднішні призовники. Служіть вірно і згідністю, пам'ятайте, що родини чекають на ваше повернення. Не забувайте про домівку та шануйте батьків. Загартовуйте свою волю, фізично зміцнюйте себе, опановуйте в армії все, що формує із юнака справжнього чоловіка. Поважайте своїх командирів і наставників та дорожіть армійською дружбою, адже дружба -це надійність, добрі стосунки і відданість, уміння за для іншого пожертвувати чимось і принести користь людям."

"Призовники строкової служби не будуть залучатися до антитерористичної операції в Донецькій та  Луганській областях" - говорив військовий комісар Немирівського району, підполковник Юрій Лівкутник.

З напутнім словом та побажаннями добра, злагоди і оптимізму, миру та здоров'я, успіхів у благородній справі служіння Вітчизні  звернулась до призовників мама призовників Лариса Москаленко та традиційно вручила святковий коровай.

В цей день наших майбутніх військовослужбовців вітали аматори сцени Немирівщини.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації