29 вересня 2017 року в приміщенні Немирівського районного будинку культури відбулася група зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів. Зустріч проходила у формі психологічного тренінгу на тему: "Життєві цілі", який провела психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Швець Р. Б.
Мета тренінгу: Обґрунтувати необхідність визначення життєвих цілей для досягнення успіху, ознайомити учасників з процесом їх планування.

Під час тренінгу прийомні батьки зосередили увагу на важливості прогнозування власного життя для досягнення успіху та розглянули методику складання спільно з дітьми індивідуальних планів роботи з використанням карт цілей.
По завершенні групи зустрічі всі учасники тренінгу отримали методичні поради та рекомендації щодо планування свого життя.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді