День усиновлення в Україні щороку відзначається 30 вересня, в день християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Вже традиційно на Вінниччині урочисто святкується День усиновлення, який започатковано та проводиться за ініціативи служби у справах дітей облдержадміністрації.  Цьогоріч  в актовій залі Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Леонтовича за участю керівництва обласної державної адміністрації та обласної Ради 4 жовтня відбувся VІ обласний форум усиновлювачів.

На форум запрошено делегації з усіх районів та міст області, сім’ї усиновлювачів, опікунів (піклувальників), прийомні батьки, батьки-вихователі, керівники обласних управлінь, дотичних до охорони дитинства, студенти - майбутні педагоги.

Під час Форуму з нагоди Дня  усиновлення за значний внесок в розвиток національного усиновлення, активну громадянську позицію, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини 10  сімей-усиновителів нагороджено подяками обласної державної  адміністрації та обласної Ради, а також  цінними  подарунками.

У святі взяла участь  делегація і з Немирівського району, у складі якої запрошені:   сім’я усиновителів із смт Брацлава,  прийомна сім’я Джаламаги  із с.В.Бушинки, опікуни  та піклувальники Драган Н.І. із с.Гуньки, Мислива В.В. із с.Воловодівки, Нистерук А.Я. із с. Дубовець.  Очолювала делегацію  в.о.начальника служби у справах дітей Оцупок Н.М.

Служба у справах дітей райдержадміністрації