Бути успішним в сучасному світі  означає мати хорошу машину, нерухомість або піднятися по  кар’єрних східцях. В успіху  будь-якої людини  величезну роль відіграє сім’я. І в більшості випадків, вона стає найціннішим подарунком долі для кожного з нас. Членами родини ми як правило дорожимо і прислухаємося до їх порад.

Під керівництвом затупника голови райдержадміністрації Петра Бугакова 04.10.2017 року  відбулося чергове   засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто  питання:

- про  ефективність      функціонування       двох   прийомних  сімей             з с. В.Бушинки та с. Монастирське,  які впродовж  багатьох років  успішно функціонують. В цих родинах  прийомні діти мають великі можливості для розвитку  своїх талантів  та успішно  навчаються  в школах;

- про затвердження і перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з прийомних сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Проводив засідання районної комісії заступник голови районної державної адміністрації П.В. Бугаков, який зазначив, що за будь-яких  обставин інтереси та права дітей  мають стояти на першому місці. Кожен батько, матір повинні любити своїх дітей та робити все для того, щоб  дитина відчувала себе щасливою,  а прийомні батьки   взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В засіданні взяли участь керівники, заступники  керівників організацій, установ, дотичних до захисту прав дитини, вчителі шкіл,  де навчаються  прийомні  діти.

Служба у справах дітей райдержадміністрації