Відповідно до ст. 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" та з метою соціального захисту населення, компенсаційних витрат, пов'язаних із використанням природного газу для опалення житлових приміщень шляхом субсидій:

Встановити тривалість опалювального періоду в житловому секторі з 01.10.2017 року по 30.04.2018 року.

Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Дзюбак І.П.) забезпечити нарахування та надання субсидій населенню району відповідно до чинного законодавства.

Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.09.2016 року № 235 "Про опалювальний період в житловому секторі на 2016 – 2017 роки".

Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Б.П.Урбанського.

Голова районної державної адміністрації