03.10.2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Урбанського  року було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії розглядались питання: Про відшкодування коштів на проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 21 та 22 вересня 2017 року на території Немирівського району.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття заходів щодо виділення коштів для надання допомоги постраждалим від стихійного лиха громадянам Брацлавської селищної ради та ремонту Райгородської ЗОШ I-III ст. на проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації