Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про житлово-комунальні послуги", спільного наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 "Правила підготовки теплових господарств до опалювального періоду", в зв’язку із зниженням температури зовнішнього повітря та з метою попередження захворюваності населення:

Рекомендувати головам об'єднаних територіальних громад, селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій району:

1.1. Розпочати опалювальний сезон з 9 жовтня 2017 року;

1.2. Активізувати роботу щодо максимального збереження енергоносіїв.

1.3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Б.П.Урбанського.

Голова районної державної адміністрації                                                                 Ю.М.Погорелюк