На Вінниччині триває період збору врожаю сільськогосподарських культур і тому наразі гостро стоїть питання щодо перевезення зернових, масляних чи інших культур аграріями. Нажаль деякі господарі намагаються зекономити на транспортних витратах, перевантажуючи автомобілі в рази. Крім того, недофінансування дорожньої галузі в минулі роки відбилося на якості доріг вибоїнами, колійністю, тріщинами та регулярним новоутворенням ямковості.

В зв’язку із вищевикладеним та з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг району, звертаємось до керівників сільськогосподарських товариств цукрових заводів та елеваторів, а також перевізників з проханням неухильно дотримуватись допустимих норм навантаження з перевезення сільгоспсировини (цукрового буряка, зерна тощо) відповідно до вимог Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про дорожній рух" та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2017 року № 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування".

Управління економіки районної державної адміністрації