Хтось творить красу словом, хтось звуком, а хтось кольорами. Радість, яку дають нам картини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом. Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї. Наш край теж багатий талановитими майстрами пензля.

Саме до цього свята у музеї «Літературна Немирівщина» організована виставка картин нашої місцевої майстрині Шенк Галини Осіївни «Коли до пензля тягнеться рука». Галина Осіївна – майстер народного малярства, енергійна жінка яка, маючи на рахунку немало прожитих літ, і до сьогодні з великим ентузіазмом віддає себе улюбленим справам.

Вже багато років працює викладачем математики у коледжі будівництва та архітектури, а у свій вільний час займається краєзнавством та образотворчим мистецтвом. Живопис опанувала самотужки. Пише олійними фарбами та аквареллю. Бере активну участь в районних та обласних виставках. Серед її робіт є і портрети, і натюрморти, і пейзажі. Вони вражають  своєю красою. Тут майстерно передано всі відтінки, підібрано кольори, створено композиції. Її картини знаходяться в приватних колекціях не лише немирівчан, а і в Ізраїлі та США.

На початку місяця, а саме 9 жовтня, відзначається ще й Міжнародний день поштового працівника. До цього дня працівники музею підготували виставку поштових листівок «Прекрасне розмаїття поштових листівок ХХ століття». Серед виставлених є листівки приурочені і до професійних свят, і дитячі листівки, і ювілейні, і до релігійних свят, і листівки із зображенням природи, архітектури, відомих діячів культури та мистецтва. Ці листівки є не лише засобом привітання, а й радістю для очей і для душі.

Директор музею "Літературна Немирівщина"