10 жовтня 2017 року відбулася зустріч заступника начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алли Авраменко з трудовим колективом управління соціального захисту населення Немирівської РДА. Під час зустрічі фахівець Пенсійного фонду прокоментувала зміни у пенсійному законодавстві відповідно до Закону України №2148-VIII від 03.10.2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Присутнім на зустрічі було повідомлено, що Пенсійним фондом  проведено осучаснення раніше призначених пенсій за єдиними правилами обрахунку  із використанням показника середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3 764,40 грн. та застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%. Також проведений перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з застосуванням показника прожиткового мінімуму, збільшеного з 01.10.2017 року до 1452 грн. Перерахунок здійснений автоматично за матеріалами пенсійних справ і не потребує додаткових звернень громадян до органів Пенсійного фонду.

Після ознайомлення слухачів з основними аспектами пенсійної реформи та особливостями проведення перерахунку пенсій, заступник начальника об’єднаного управління відповіла на всі запитання, які цікавили учасників зустріч.

В цей же день Алла Авраменко провела зустріч з педагогічним колективом Немирівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.