Відзначення Дня захисника України в районі розпочалось із святкової ходи та покладання квітів до братської могили загиблих воїнів, пам’ятного знаку героям "Небесної сотні та учасникам АТО", воїнам – інтернаціоналістам. Участь в урочистостях взяли представники різних поколінь захисників вітчизни: ветерани ІІ Світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, громадськість району, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Михайло Мовчан та голова Немирівського ОТГ Віктор Качур.

Урочисті збори з нагоди свята розпочались в районному будинку культури з внесення Державного прапора України.

З вітальним словами до присутних звернулись керівники району та міста.

«Шановні захисники незалежної України: учасники Революції гідності та антитерористичної операції, добровольці і військові, волонтери, ветерани. На передодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею славного війська українського, бажаю усім мирного неба, нехай допомагає нам відстояти свою рідну Україну та її кордони. Я вірю, що держава яка багато років поспіль виборювала право на існування все ж переможе!» із словами вдячності звернувся до учасників бойових дій перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський.

Із Днем Захисника України також вітали заступник голови районної ради Михайло Мовчан, міський голова Віктор Качур, районний військовий комісар Юрій Лівкутник, голова районної ради ветеранів війни та праці Іван Федоров, голова міської ради ветеранів війни і праці Микола Костюк та голова районної організації ветеранів АТО Богдан Осадчий.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди Дня захисника України очільники району та міста провели нагородження грамотами обласної Державної адміністрації,Немирівської районної державної адміністрації та районної ради  ветеранам Другої світової війни,  учасникам бойових дій в Афганістані, учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів.

Відбувся святковий концерт за участі аматорів сцени Немирівщини.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації