18 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 36 заяв громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 9 заяв на призначення  субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників комісія прийняла рішення про  надання  житлової субсидії,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.