19 жовтня 2017  року на сцені районного будинку культури м. Немирова в рамках творчого звіту відбулася чергова переатестація творчих колективів Немирівського району, що носять почесне звання «народний»  та «зразковий аматорський». Відповідно до положення – колектив, який має звання підтверджює свій статус раз на три роки, показуючи свої роботи глядачам та атестаційній комісії. Під час атестації враховується  художній рівень та виконавська майстерність, стабільність творчої  діяльності колективу, наявність в творчого колективу  підготовчої групи.

Саме цього дня проходили атестацію наступні колективи:

1.Народний аматорський оркестр духових інструментів РБК, керівник - Іван Магденко;

2.Зразковий хореографічний ансамбль бального танцю "Ритм"; керівники - Олеся та Богдан Андрієнки;

3.Народний аматорський фольклорний ансамбль "Ковалівчанка" Ковалівського СБК, керівник -  Микола Крейман;

4.Зразковий хореографічний ансамбль "Сузір’я", керівник - Наталія Романюк;

5.Народний аматорський ансамбль народних інструментів "Народні музики", керівник- Іван Нікітюк;

6.Зразковий хореографічний ансамбль "Перлина", керівник - Інна Цимбал;

7.Аматорський вокальний гурт "Сокілець" Сокілецького СБК, керівник - Віктор Кушнір;

8.Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль "Жайвір", керівник - Андрій Благодир;

9.Зразковий інструментальний гурт "Чуківські музики", керівник - Надія Запорожець;

10.Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Калинонька", керівник - Ольга Рудник.

В цей день у залі працювала високоповажна атестаційна комісія управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації та обласного центру народної творчості: завідуюча відділом народної творчості та аматорського мистецтва обласного центру народної творчості Любов Гричанюк, провідний методист з фольклорного жанру обласного центру народної творчості Тетяна Гарбулінська, хореограф, заслужений працівник культури України Олександр Мацюк, викладач Вінницької дитячої музичної школи №1 Дмитро Нужда.

Всі колективи підтвердили свої звання.

Члени атестаційної комісії подякували  за високий рівень та виконавську майстерність усім керівникам та учасникам творчих колективів.