19 жовтня в  районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича відбулося засідання тимчасової комісії щодо визначення розмірів збитків власнику земельних ділянок.

На комісії розглядалося звернення Брацлавського селищного голови Мазура Віталія Петровича, що надійшло до районної державної адміністрації, лист №212 від 26.04.2017 року щодо визначення розмірів збитків (недоотриманих доходів) за використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів:

• Комплекс будівель та споруд, адреса : смт. Брацлав, вул. Шевченка 2, власник ТОВ «ЦентрСіті»- площа земельної ділянки – 334кв.м.;
  • Комплекс будівель та споруд, адреса: смт. Брацлав, вул. Горького 8, власник Вишневська Марія Вікторвна – площа земельної ділянки 149,1 кв.м.;
  • Комплекс будівель та споруд, адреса: смт. Брацлав, вул. Горького 10, власник Вишневська Марія Вікторвна – площа земельної ділянки 4041,51 кв.м.

Комісійно проводився розрахунок недоотриманого доходу Брацлавською селищною радою від використання земельних ділянок під будівлями та спорудами, які знаходяться у власності ТОВ «ЦентрСіті» та Вишневської Марії Вікторівни.