18 жовтня 2017 року психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття з профорієнтації на тему: "Хочу, можу, треба " для учнів 9класу Немирівского навчально – реабілітаційного центру.
Тренінг спрямований на з'ясування рівня знань учнів про професії, визначення кола професійних інтересів, розвиток особистісних якостей, важливих для майбутньої професійної діяльності.
Учасники тренінгу розглянули систему розподілу професій за предметом праці, розроблену академіком Є.О.

Клімовим та визначили власні здібності і тип професії до якої вони належать. Проаналізували основні вимоги, що висуваються професіями та визначили які особистісні якості їм варто ще розвивати. Усвідомили, що для успішного вибору професії варто дотримуватися формули "хочу – можу – треба", що означає: "хочу" – це наші цілі, плани на майбутнє; "можу" – наші таланти, здібності, можливості; "треба" – це професії які користуються попитом на ринку праці. Лише поєднання усіх трьох складових шлях до успішного працевлаштування у майбутньому.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді