21 жовтня  в м. Немирів Вінницької області відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-річчя  компанії «Nemiroff».

В урочистому заході взяли участь голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, керівництво компанії, голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк, інші посадові особи та працівники компанії.

Nemiroff — горілчана компанія, провідний світовий виробник високоякісного алкоголю і один з лідерів світового ринку, відомий в 80-ти країнах світу. Компанія входить в топ-3 постачальників горілки в магазини безмитної торгівлі Duty Free в світі. Продукція компанії отримала понад 60 престижних нагород за останні 10 років.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій нагородив колектив компанії «Nemiroff» Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 25-річчя заснування та дня працівників харчової промисловості, а відтак звернувся з вітальним словом:  «Я пам’ятаю, як ми відкривали новий завод, як з’являлись нові бренди, як розвивалась компанія. І на сьогоднішній день, «Nemiroff» є надзвичайно потужним соціально відповідальним підприємством, одним з найбільших платників податків в області, чия продукція експортується в цілу низку країн світу. Ви є прикладом для інших компаній-інвесторів, які приходять на український ринок, що їх права будуть захищені. Бажаю вам нових досягнень, вражень, здобутків та перемог, нехай ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!»

Голова райдержадміністрації в свою чергу також нагородив колектив ТОВ "ЛВН ЛІМІТЕД" Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 25-річчя з дня заснування підприємства  та звернувся з вітальним словом: "Компанія ТОВ "ЛВН ЛІМІТЕД", як і кожне велике та потужне підприємство має свою історію, в якій крім гарних подій були не прості та навіть і складні періоди. Але попри все, на сьогодні, воно успішне, працює і своєю працею підтверджує професіоналізм і якість продукції, яку виготовляє. Окрема подяка керівникам компанії за участь у різних соціальних проектах району, допомогу учасника АТО, навчальним та медичним закладам району, спортсменам. Завдяки вашим здібностям, працьовитості, енергії, зваженим рішенням та досвіду, ваша компанія посіла належне місце не тільки на українському ринку, а й за кордоном . Ви маєте великий колектив однодумців, для яких рідна компанія стала важливою невід`ємною частиною життя. Тому день народження фірми завжди значуща подія, яку потрібно відзначити. Саме в такі миті кожен співробітник почуває себе важливою частиною в процесі розвитку компанії. Ви щасливі що маєте  колектив який завжди готовий наполегливо та злагоджено працювати,  досягати нових вершин та поставлених цілей.  Бажаю вам подальших успіхів, нових цікавих ідей та досягнень, терпіння та наснаги, Божого благословення кожному з вас."