На виконання листа Управління Держпраці у Вінницькій області управління соціального захисту населення райдержадміністрації звертається до представників органів влади на місцях, суб’єктів господарювання усіх форм власності, що відповідно до розпорядження КМУ від 11.02.2016 № 88-р. "Питання Державної служби з питань праці" та постанови Кабінету Міністрів України № 96 від 11 лютого 2015року "Про затвердження Положення про Державну службу України з питань праці" забезпечення здійснення функцій і повноважень з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників передано з Державної санітарно-епідеміологічної служби України до Державної служби з питань праці (надалі — Держпраці).

На сьогодні, до приведення нормативно - правових актів з гігієни праці у відповідність до вимог чинного законодавства, посадові особи Держпраці керуються нормативно-правовими актами з гігієни праці, зокрема, і наказами МОЗ України.

Так, відповідно до наказу МОЗ України від 21.05.2007року № 246 "Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій", акти визначення категорії працівників (додаток 1), списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам (додаток 2), погоджуються фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці України у Вінницькій області.

Заступник начальника управління соціального захисту  населення райдержадміністрації