25 жовтня 2017року відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічної розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Немирівській районній державній адміністрації за участі суб’єктів соціальної роботи. Відкрив засідання заступник голови райдержадміністрації Бугаков П.В.
Працівники районного центру прозвітували про проведену роботу із сім’ями, які перебували під соціальним супроводом та рекомендували залишили їх на обліку, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах для подальшого контролю та здійснення соціальної роботи з ними.

А також обговорили мету здійснення соціального супроводу сімей, які були винесені на засідання.
Соціальний супровід - це комплекс заходів, спрямованих на підтримання процесів активної життєдіяльності і розвитку природних здібностей клієнта, а також створення умов для попередження розвитку негативних наслідків і різних соціальних проблем, мобілізація людини на активізацію прихованих резервів, навчання новим професіям, здатності самостійно справлятися з проблемами.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді