26.10.2017р. на базі Немирівського НВК ЗОШ №1-гімназія районним центром зайнятості та Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» проведено інтерактивний профорієнтаційний захід "Мій вибір - моє майбутнє". Мета: актуалізувати знання учнів про світ професій, сприяти правильному вибору професії. Захід проведено у формі інтелектуальної гри. Дві команди, до кожної з яких увійшли старшокласники з двох шкіл, змагалися між собою.

Найбільше сподобалися учасникам та вболівальникам конкурси «Розшифруй назви професій» «Ерудит», «Пантоміма». Наприкінці інтелектуально-ігрового профорієнтаційного змагання відбулося нагородження переможців. Учні та вчителі були задоволені й висловили подяку організаторам за проведений цікавий захід. В заході взяли участь 123 учні 9-х – 11-х класів з Немирівського НВК «ЗОШ – І-ІІІ ст.№1 - гімназія, Немирівського НВК «ЗОШ – І-ІІІ ст.№2- ліцей» та Гуньківської ЗОШ І-ІІ ст.  Районний центр зайнятості висловлює подяку відділу освіти Немирівської міської ради, дирекції НВК ЗОШ №1 та НВК ЗОШ №2, вчителям шкіл за сприяння у організації та проведенні профорієнтаційного заходу.

Фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Немирівського районного центру зайнятості