31 жовтня 2017 року Немирівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Немирівським районним центром зайнятості проведено тренінгове заняття з профорієнтації на тему: "Зроби свідомий вибір" для прийомних дітей та дітей-вихованців з прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу.
Мета тренінгу ознайомити старшокласників із переліком професій та зосередити увагу на тих, які мають сталий попит на ринку праці, зорієнтувати учнів на свідомий вибір майбутньої професії.

Під час тренінгу особлива увага була зосереджена на важливості правильного вибору професії. Учасники тренінгу розглянули основні типи професій та вимоги, що ними висуваються. Ознайомилися з формулою вибору професій, дотримання якої шлях до успішного працевлаштування у майбутньому, дізналися які професії мають попит на ринку праці. Діти пройшли тестування, яке допомогло визначити схильності та здібності до різних видів діяльності.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді