Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.

Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Дедлайн: 15 грудня 2017 року.

Сума грантів:  Самозайнятість – до 650 євро;

Мікропідприємництво – до 2500 євро.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: - Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України. - Місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України). - Віком від 18 до 60 років.

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО:

ЕТАП І.  ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

ЕТАП ІІІ.  ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Грант не фінансує:

• Оренду приміщення чи обладнання;
  • Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;
  • Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);
  • Купівлю тварин чи саджанців.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ?

Заповнити анкету учасника  за посиланням - https://ee.humanitarianresponse.info/x/#YpSj

Відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо у вас є запитання, ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025