8 листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Погорелюка була проведена нарада.

Участь у якій взяли перший заступник Богдан Урбанський та заступник Петро Бугаков голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради Михайло Мовчан, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, аграрії району.

На нараді були заслухані та обговорені наступні питання:

1.Актуальні питання розвитку територіальних громад району. Шляхи залучення інвестицій та підтримка підприємництва.

2.Про спільні дії щодо профілактики запобігання правопорушень стосовно осіб похилого віку.  Надання їм соціальної допомоги та здійснення патронату.

3.Про погашення заборгованості по перевезенню громадян пільгових категорій та по компенсаційних виплатах фізичним особам, які надають соціальні послуги.