Виїзний прийом громадян керівництвом Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
Шановні громадяни Немирівського району, просимо звернути увагу на те, що:
начальником Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області КОРОСТЕНЬ Юлією Петрівною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 14 листопада 2017 року з 10.00 до 12.00 год в приміщенні Вишковецької сільської ради Немирівського району;

заступником начальника Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області ОСТАПЕНКО Оксаною Миколаївною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 15 листопада 2017 року з 10.00 до 12.00 год в приміщенні Боблівської сільської ради Немирівського району.
Додаткова інформація за тел. 2-07-34.

Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області