2,3 листопада 2017 року в м.Вінниця проходив відкритий чемпіонат з боксу серед вихованців дитячих юнацьких спортивних шкіл 2006 – 2009 років народження в різних вагових категоріях. В даному чемпіонаті  приймала участь і команда боксерів Немирівької ДЮСШ на чолі з тренером Айвазідієм Артемом.  Вихованці Немирівської ДЮСШ показали високий результат та завоювали призові місця в особистому заліку.

Перше місце в різних вагових категоріях в запеклій боротьбі вибороли Баглай Денис, Лабунський Владислав, Гончар Арсен, Чулко Олександр,  друге місце вибороли Войтенко Андрій, Прозапас Єгор, Юрченко Артем. Переможців чемпіонату було  нагороджено грамотами та медалями за зайняті призові місця.

Бажаємо нашим спортсменам і надалі тримати високу планку вихованців Немирівської ДЮСШ та впевнено йти до перемоги. Ми гордимося вашими високими спортивними досягненнями і надалі будемо прикладати максимум зусиль для розвитку в районі фізичної культури та спорту щоб наші найкращі спортсмени з гордістю несли пальму першості та перемог.