Це вже – гарна і добра традиція, що у нашій державі, щорічно, у третю неділю листопада, відзначають професійне свято багаточисельного загону трударів полів і ферм – День працівників сільського господарства.

Це свято є воістину всенародним, адже від результатів роботи аграріїв залежить життєдіяльність держави, її продовольча безпека, добробут і процвітання кожної української родини.

15 листопада в районному будинку культури відбулись районні урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Висловили щирі привітання з нагоди свята та глибоку повагу, за невтомну працю, мудрі рішення, особисте вболівання за справу та виважену громадську позицію, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації Богдан Петрович Урбанський, голова Немирівської районної ради Сергій Віталійович Укринський.

Звертаючись до присутніх на урочистостях перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Петрович Урбанський зазначив: " Що попри всі економічні труднощі, складні погодні умови аграрії Немирівщини завжди роблять усе, аби район був з продовольством і сировиною. Цьому сприяє невтомна праця трударів, належна база та досвідчені кадри. Запорукою високих врожаїв є впровадження у виробництво прогресивних технологій вирощування сіль господарських культур, використання сучасних високоврожайних сортів, досягнень науки та передового досвіду, залучення інвестицій. Дане свято є чудовою нагодою подякувати усім тим, хто переймається сільськогосподарською долею району і чия праця гідна відзнаки і вшанування. Шановні представники сільського господарства Немирівщини! Усі ми добре розуміємо, що для повного відродження села треба ще багато зробити. Перед нами стоять непрості, можна сказати навіть надскладні завдання, які необхідно вирішувати єдиною командою справжніх господарників і патріотів. Упевнений, що представники агропромислового комплексу Немирівщини і надалі будуть робити все можливе для відродження села, утвердження кращих хліборобських традицій. Щиро вітаю вас напередодні вашого професійного свята. Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Ви постійно працюєте на благо кожного жителя нашої  Немирівщини, ваша головна мета – добробут земляків. Ваша праця благородна, вона безперервна, як саме життя. Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, хазяйновитість і знання, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції».

Голова Немирівської районної ради Сергій Віталійович Укринський подякував  ветеранам сільського господарства за важку благородну і самовіддану працю: «Досвід, який ви передали молодому поколінню – безцінний. Адже саме від сьогоднішньої молоді залежить подальший розвиток сільськогосподарської галузі. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви. Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам! Низький уклін».

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення значних показників у виробництві сільськогосподарської продукції, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Петрович Урбанський та голова районної ради Сергій Віталійович Укринський вручили Почесні грамоти кращим керівникам та працівникам сільськогосподарських товариств, підприємств, фермерських господарств.

З підсумками роботи агропромислового комплексу району виступив начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Миколайович Рафальський.

Зі словами вдячності та щирими вітаннями виступив колишній очільник району Михайло Матієнко.

Гарного настрою та щирих емоцій усім присутнім на урочистих заходах додав святковий концерт.