16 листопада, професійне свято відзначають працівники радіомовлення, телебачення та зв’язку. Зі святом медіа-мовників привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації нагородили 37 спеціалістів, які працюють в інформаційній сфері Вінниччини. Зокрема Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради була нагороджена редактор районної редакції радіомовлення Оксана Вдовцова.

До привітань долучився представник Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення України у Вінницькій області Вадим Мазурик.

Святковий настрій присутнім створювали виступи вихованців міського Палацу мистецтв «Зоря».

Професійне свято працівники радіомовлення, телебачення та зв’язку свято в Україні відзначається вже 23 роки поспіль.