Сьогодні, 21 квітня, відбулась зустріч із демобілізованими учасниками антитерористичної операції, які призивались із Немирівського району. Представники робочої групи (керівники та працівники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації під керівництвом очільника району Юрія Погорелюка) надали чоловікам необхідну інформацію, поради, та закликали завжди звертатись

при будь-якій потребі у відповідні служби. «Не соромтесь, звертайтесь, коли у вас виникають проблеми, якісь питання. Кожен із наших працівників – мають за свій обов’язок допомогти вам, підказати», – звернувся до героїв та їхніх рідних голова районної райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

Представники робочої групи надали компетентну інформацію по наданню послуг та допомоги у їхніх сферах, а це соціальний захист населення, медицина, працевлаштування, оздоровлення тощо. АТОвці задавали питання, що їх цікавили, які стосувались лікування (в тому числі рідних), оздоровлення дітей, надання земельних наділів, проблеми відмови водіїв транспорту на безкоштовне перевезення військових та інші. Зокрема, більша частина присутніх на зустрічі демобілізованих – на даний час безробітні, тому працівник районного центру зайнятості розповіла їм про право кожного стати на облік у їхньому закладі, а також можливість започаткувати власний бізнес.

Військовослужбовцям подякували за їхню благородну та патріотичну справу і вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради за високу професійну майстерність, відповідальність, мужність, вірність присязі й військовому обов’язку та значний внесок у справу забезпечення захисту держави у зоні проведення АТО.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації