21 листопада в облдержадміністрації відбулась офіційна зустріч керівництва ОДА із представниками компанії «Fujikura»  - світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів, яка наприкінці грудня  поточного року планує розгорнути  виробництво у м. Немирів. У зустрічі взяли участь: голова облдержадміністрації  Валерій Коровій та його перший заступник Андрій Гижко, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, Немирівський міський голова Віктор Качур, керівники департаментів та служб облдержадміністрації.

ТОВ “Fujikura Automotive Ukraine Lviv” – зaсновaно у листопaді 2013 році японською компaнією Fujikura Ltd. для реaлізaції інвестиційного проекту в Укрaїні з виробництвa aвтокомпонентів. Головним нaпрямком діяльності компaнії є виготовлення кaбельних мереж для провідних європейських aвтомобільних виробників згідно з японськими стaндaртaми якості.

Представники  компанії «Fujikura» висловили вдячність керівництву області та району за сприяння та створення комфортних умов для співпраці і підтвердили наміри до кінця року запустити у Немирові нове виробництво в рамках реaлізaції в Укрaїні інвестиційного проекту з виготовлення  кабельних автокомпонентів, згідно з японськими стaндaртaми якості.

Керівники компанії відзначили, що вінничани зарекомендували себе дуже позитивно, демонструючи  освіченість і професійність, також зауважили, що «виробництво у Немирові не загрожуватиме екології, оскільки є «чистим», без шкідливих викидів». Зі слів представників  облдержадміністрації , ідеться про використаня приміщень на базі заводу “Nemiroff”, однак про точний час запуску виробництва та інші деталі  у Вінницькій  облдержадміністрації не повідомили.