21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, яке встановлене на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З нагоди цього дня,  відбувся мітинг біля пам’ятного знака «Героям Небесної сотні» за участю  представників райдержадміністрації, районної ради, Немирівської міської ради, жителів міста, учасників АТО та учнів навчальних закладів.

До присутніх зі словами вдячності та віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина звернувся  перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, заступник міського голови Іван Дзюбак та заступник голови районної ради Михайло Мовчан.

Пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та учасників АТО було вшановано хвилиною мовчання та проведено покладання квітів.