17 листопада  2017 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника  голови районної державної адміністрації  Бугакова П.В., на якому слухали звіти  опікунів щодо  виховання та  утримання  дітей, які проживають в сім’ях.  Інформувала керівник служби у справах дітей, слухали   класних керівників та вихователів, як діти навчаються в навчальних закладах, яку участь беруть в навчанні та вихованні опікуни.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: відділу освіти,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  управління соціального захисту населення, відділу сім’ї, молоді та спорту.   Рішенням Комісії зобов’язано опікунів  підтримувати належні умови  для проживання, виховання та  навчання  дітей.  Навчальним закладам, де навчаюся діти,  рекомендовано  здійснювати   постійний   контроль за умовами проживання, утримання дітей в цих  сім’ях.  Прийнято рішення про доцільність позбавлення батька  батьківських прав. Надано дозвіл на  участь матері у вихованні дитини, яка проживає з батьком.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

В.о. начальника служби у справах дітей