Відповідно до доручення ГУНП у Вінницькій області № 4728/01/20-2017 від 20.11.2017 року в період з 17 листопада до 17 грудня на території області проводиться комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник-зима».  Метою заходів є попередження аварійності за участю транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів.

Окрім нагляду за дотриманням водіями пасажирського транспорту Правил дорожнього руху, особлива увага Немирівського ВП ГУНП буде приділена технічному стану транспортних засобів.

Їх готовності до роботи в зимовий період, справності запасних виходів, укомплектованості засобами пожежогасіння, фактів установлення додаткових місць для сидіння пасажирів та балонів для роботи на газовому паливі, які не відповідають вимогам безпеки.

Немирівський ВП ГУНП у Вінницькій області