22 листопада 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Петра Бугакова відбулося чергове засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 40 заяв громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 163 заяв на призначення  субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії на житлово – комунальні послуги.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників комісія прийняла рішення про  надання  житлової субсидії,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації